Faces of Ukraine - Feel Home EU

Faces of Ukraine – для участі пишіть на info@feelhomeeu.org

Багато українців втекли до Європи та Бельгії зі своїх домівок, щоб врятувати своє життя та життя своїх дітей. Для багатьох європейців війна в Україні стала шоком, водночас не всім достатньо знань та інформації про українців, їх менталітет та спосіб життя. Ми хочемо більше розповісти бельгійцям про українців, допомогти їм подолати страх і культурні бар’єри, які можуть виникнути через величезний потік українських мігрантів. Адже українці працьовиті, креативні, талановиті, а отже можуть зробити важливий внесок в європейське суспільство.

Як виглядало нормальне життя українців до війни, ким були ці люди до переїзду до Бельгії, чим вони займалися та як можуть інтегруватись у місцеве суспільство? Такі запитання у форматі відеоінтерв’ю ми плануємо задати з тими, хто прибув до Бельгії, прагнучи отримати тимчасовий захист.

Структура інтерв’ю:

  • Розкажіть про своє життя, професію, хобі, повсякдення в Україні
    -Хто ти
  • Де ти народився і де зараз живеш
    -Твоє життя до війни і зараз

Реалізація:
Інтерв’ю у форматі відео з людьми, які шукають тимчасового захисту. Що вони можуть зробити, щоб зробити свій внесок у місцеве суспільство, перебуваючи в Бельгії.

Короткі відеоісторії будуть опубліковані на нашому сайті: address-europe.com та FeelhomeEU.org та розповсюджуватися через соціальні мережі, такі як Instagram YouTube, Facebook, Twitter, TikTok.

Tags:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *