Не хватает информации? Хотите знать больше? Вам к нам! Наш слоган — осведомлен — значит защищен. Поэтому мы реализовываем и планируем различные информационные проекты, которые должны помочь нам лучше разобраться в происходящих вокруг процессах. Следите за нашими объявлениями на сайте в рубрике «Новости» и в социальных сетях!

Faces of Ukraine — для участі пишіть на info@feelhomeeu.org

Багато українців втекли до Європи та Бельгії зі своїх домівок, щоб врятувати своє життя та життя своїх дітей. Для багатьох європейців війна в Україні стала шоком, водночас не всім достатньо знань та інформації про українців, їх менталітет та спосіб життя. Ми хочемо більше розповісти бельгійцям про українців, допомогти їм подолати страх і культурні бар’єри, які можуть виникнути через величезний потік українських мігрантів. Адже українці працьовиті, креативні, талановиті, а отже можуть зробити важливий внесок в європейське суспільство.

Як виглядало нормальне життя українців до війни, ким були ці люди до переїзду до Бельгії, чим вони займалися та як можуть інтегруватись у місцеве суспільство? Такі запитання у форматі відеоінтерв’ю ми плануємо задати з тими, хто прибув до Бельгії, прагнучи отримати тимчасовий захист.

Наша перша героїня Міра з Чернігова. Дивіться її історію!